Ametüst – Looduslik rahusti ja tervendaja

Üldine

Ametüst, teise nimega ka “Kõige ravitseja”, on üks kõige tõhusamatest kristallidest inimeste, loomade ja taimede tervendamiseks. Naturaalseid lihvimata ametüste on eriti kasulik paigutada kohtadesse, kus taimed ei kasva või loomad ei istu. Väga hästi neutraliseerib maa negatiivset energiat, näiteks hoonete alla paigutades.

Ametüst kaitseb psüühiliste rünnakute, paranormaalse kahju ja halvasti soovijate vastu. Muudab halva energia heaks ja armastuseks ning tagastab selle universumisse. Päikese ja poolkuu joonistamine kristalli kohale ning lavendli viiruki põletamine selle kõrval, aitab võimendada kristalli mõju ja kutsub ligi õnne.

Loodusliku uinutina rahustab ja leevendab, aidates kaasa närvisignaalide jõudmisel ajusse. Leevendab obsessiiv-kompulsiivsest häiret ja hüperaktiivsust lastel ja loomadel. Paiguta padja või madratsi alla või hõõru lauba keskel vastupäeva, et ravida unetust ja soodustada häid unenägusid. Eriti effektiivne on laste õudusunenägude ja pimeduse hirmu vastu. Võib aidata leevendada koduigatsust.

Ametüst on suurepärane kivi diplomaatidele, läbirääkijatele ja ärimeestele. See rahustab vihase temperamendi ja annab selge eelise olukordades, kus on vaja debatti pidada. Õnne ja heaolu kristallina aitab ametüst vähendada kalduvust ülekulutamise, hasartmängude ja halbade investeeringute vastu.

Ametüst on Taro kaartides ühendadud Mõõdukuse kaardiga, mis esindab tasakaalu. Kivina on Ametüst ideaalne ohjeldama kõiksugu liialdamiste ja pahade harjumuste vastu. Suurepärane abimees suitsetamisest, joomisest, narkootikumidest ja teistest füüsilistest sõltuvustest loobumisel.

Naba juurde asetamine aitab erinevate mürgituste, sealhulgas joobe, vastu. Koosmõjus nõustamise ja teiste abivahenditega on suurepärane sõltuvustest loobumisel. Nabaaugu olemasolu korral on võimalik kanda alati naba lähedal.

Vanas Kreekas ja Roomas kanti ametüsti koos pronksiga, et kaitsta end kurjuse vastu ja usuti, et kui juua ametüstist tassist, siis aitab see leevendada kurbust ja kurjust.

On Püha Valentini kivi, sest on teada, et Valentin kandis enda sõrmes ametüstist sõrmust kuhu oli graveeritud armastuse jumala Cupidi pilt. Samuti on nimetatud ka “paaride” kiviks, sest annab sügavama ja hingelisema tähenduse suhetele, mis ajapikku kipuvad väsima või ainult füüsilised olema. Kandes medaljonis, aitab kadunud armastust tagasi tuua.

Ametüst energia suurendamiseks

Suurendab hormoonide tootmist ja stimuleerib närvisüsteemi ja sisesekretsiooni näärmete tööd. Aitab parandada vere hapnikusisaldust ja aitab seedetrakti, mao, südame ja naha ravis.

Tugevdab immuunsüsteemi ja vähendab valu, sinikaid ja paistetusi. Edukalt on kasutatud ka artriidi ravis.

Otsi meie veebipoest ametüstist tooteid