Fototapeet – Heavenly Peace

17,99 96,99 

Logi sisse, näed soodsamat hinda

Järelmaks al. 7 € kuus

Puhasta

Tarneaeg 7 - 10 tööpäeva
Tootekood: BM-A1-2XLFT708 Kategooriad: , , Silt:

Kirjeldus

Paigaldusaeg: 30 minutit

Keskkonnasäästlik ja turvaline

Veekindel trükk

Graafiline reproduktsioon

Resolutsioon kuni 600 dpi

Valguskindel

Paanide laius 50 cm

Mustusekindlus

Kas te olete kunagi mõelnud kujundusele, mis samal ajal nii värskendab, avardab ruumi kui ka kaitseb teie seinu? Otsustades meie moodsate fliisetapeetide kasuks saavutategi sellise tulemuse. Kaunid maastikud, lummavad ja avardavad sisekujundusmustrid. Ja pange tähele – see on alles algus!

100% fliistapeet peidab ka kõik seinal leiduvad väiksemad puudused. Seinakate loob isoleeriva kihi külma vastu ja on samal ajal õhku läbilaskev. Veekindel trükk on kauakestev. Veelgi enam, kasutades ainult ohutuid materjale, võime soovitada värvirikkaid tapeete ka teie lastetoa jaoks!

Moodne fototapeet “Heavenly Peace” on parim viis teie sisekujunduse kaunimaks muutmiseks. Teie sein ei pea olema suure pindalaga – Fototapeet “Heavenly Peace” on saadaval paljudes suurustes ja sobib täiuslikult mitte ainult suuremate, vaid ka väiksemate ruumide jaoks.

Kui palju seinaruumi oleks täisuslik fotappeedi “Heavenly Peace” jaoks? Muidugi sõltub see teie ruumi suurusest. Me soovitame teil valida oma seinapindalast veidi suurem fototapeet “Heavenly Peace” – siis saate lõigata selle täpselt sobivaks.

Fototapeet “Heavenly Peace” ja muud tooted on valmistatud fliisist (aluskaal: 120g/m²). See ainulaadne materjal on hingav ja niivõrd plastiline, et te saate tapetseerimise käigus soovi korral muuta „Heavenly Peace“ fototapeedi asetust. Selle seinakatte paigaldamine on lihtne ja kiire. Fototapeedi tootmisel kasutame me lõhnatuid ja keskkonnasäästlikke toonereid – see ongi põhjus, miks meie toode „Heavenly Peace“ vastab kõigile Euroopa standarditele ning kannab CE-märgistust. Seetõttu võite olla kindel, et teie fototapeet on turvaline ja mürgivaba – võite paigaldada seda kõikjale siseruumidesse, isegi magamistuppa ja lastetuppa.

Kvaliteetne trükk

Tänu 600 dpi digitaaltrüki kõrgele kvaliteedile, ainulaadsele tehnoloogiale ja erksatele värvidele on non wowen tapeedil optiline interjööri avardav mõju.

Lihtne paigaldus

Seinadekoratsioon koosneb 50cm laiustest paanidest, mida on lihtne paigaldada.

Turvaline pakendamine

Tapeet on kokku rullitud ja eelpakendatud paksu pappkasti, mis tagab transpordi turvalisuse. Kõik pappkastpakendid sisaldavad paigaldusjuhiseid.

Vaata klientide poolt saadetud pilte meie toodetest juba paigaldatuna

Paigaldusjuhised


Klientide tagasiside meie fototapeetidele

Täname, tapeedid on väga ilusad, juba panime seina peal, väga mõnus

Viktoria

Tallinn
Tahtsin tãnada imeilusa pildi eest. Imelihtne seina panna ja väga ilus 🙂 Panin kööki ja naisterahva jaoks isegi käkitegu

Helen

Tallinn

Время установки: 30 минут

Сберегающие окружающую среду и безопасные

Влагостойкая печать

Графическая репродукция

Резолюция до 600 dpi

Светоустойчивые

Ширина полотнищ 50 см

Устойчивость к загрязнению

Вы когда-нибудь думали об оформлении, которое в то же время и освежает, расширяет помещение, и защищает ваши стены?
Принимая решение в пользу наших современных флизелиновых (флисовых) обоев, вы и достигнете такого результата. Прекрасные пейзажи, чарующие и расширяющие интерьерные рисунки. И обратите внимание — это только начало!

100%-ые флизелиновые обои скрывают также все мелкие недостатки на стене. Настенное покрытие создаёт изоляционный слой от холода и в то же время является пропускающим воздух.
Водостойкая печать долговечна. И более того, используя только безопасные материалы, мы можем порекомендовать красочные обои и для вашей детской комнаты!

Современные фотообои «Heavenly Peace» - это лучший способ сделать ваш интерьер более красивым.
Ваша стена не должна иметь большую площадь — Фотообои «Heavenly Peace» имеются в продаже многих размеров и идеально подходят не только для больших помещений, но и для маленьких.

Сколько стенного пространства должно быть идеально для Фотообоев «Heavenly Peace»? Это, конечно, зависит от размера вашего помещения. Мы рекомендуем вам выбрать фотообои «Heavenly Peace» немного больше площади своей стены — тогда вы сможете их отрезать до точно подходящего размера.

Фотообои «Heavenly Peace» и другие изделия изготовлены из флизелина (начальный вес: 120 г/м²).
Этот уникальный дышащий материал, и он настолько пластичен, что вы при желаниии сможете во время установки обоев изменять расположение фотообоев «Heavenly Peace».
Это настенное покрытие является простым и быстрым в установке. При изготовлении фотообоев мы используем сберегающие окружающую среду тонеры без запаха — это именно та причина, почему наше изделие «Heavenly Peace» соответствует всем европейским стандартам и носит обозначение СЕ.
Поэтому вы можете быть уверены, что ваши фотообои являются безопасными и нетоксичными — вы можете установить их во все внутренние помещения, даже в спальню и детскую комнату.

Качественная печать

Благодаря высокому качеству дигитальной печати 600 dpi, уникальной технологии и ярким цветовым тонам обои «non wowen» имеют оптическое влияние, как бы расширяющее интерьер.

Простая установка

Настенная декорация состоит из полотнищ шириной 50 см, которые легко устанавливать.

Защищённая упаковка

Обои свёрнуты и предварительно упакованы в толстые картонные коробки, которые обеспечивают безопасность при транспортировке. Все упаковки из картонных коробок содержат инструкции по установке.

Lisainfo

suurus

300×210, 350×245, 400×280, 200×140, 150×105, 100×70, 250×175

Kuidas valida fototapeeti kui fototapeedi mõõdud ei klapi seina mõõtmetega?

Kahjuks üldjuhul ongi nii, et tapeet on kas väiksem või suurem kui sein.
Ostes tapeedi, mis on väiksem kui sein, siis tuleb arvestada sellega, et kuskilt jääb puudu ja sein või vana tapeet jääb näha.
Siin on variant väljajäänud sein kas värvida või tapeetida fototapeediga sarnast värvi, siis jääb üldmulje ühtlasem.

Ostes tapeedi, mis on suurem kui sein, siis tuleb arvestada sellega, et kuskilt jääb üle ja tuleb ülevalt, alt või äärtest tapeeti ära lõigata.
Lõikamise variante on palju ja seda tuleb ise enamvähem arvestada, et kas lõigates võib mõni oluline fototapeedil kujutatud osa kaotsi minna.
Enamus meie fototapeete on niimoodi trükitud, et on täiesti normaalne natuke ära lõigata ja pildil kujutatu ei kaota mõtet.

Mis on fliistapeet?
Fliistapeeti e. "liim seina" tapeeti tuntakse ka Easy-up tapeedina ning inglise keeles ka non-woven või smartpaper’ina. Fliisi saadakse tselluloosi ja eri lisandite kombineerimise teel. Erinevad lisandid teevad antud materjali võrreldes paberiga tugevamaks ja paindlikumaks ning hästi kaitstud hõõrdumise ja mustuse eest. Fliisi kasutatakse erinevates tööstusharudes, mis hõlmavad riiete tootmist, trüki, lennundust jne, ning materjalina kaasaegsete seinakattete tootmises

Mida on vaja tapeedi paigaldamiseks?
Meie juhend tapeedi paigaldamiseks asub siin.

Fototapeeti paigaldamiseks on vaja järgnevaid asju:
1) Tapeediliimi. Soovitame meie spetsiaalset liimi, mis on mõeldud fliistapeetidele.
2) Liimipintslit. Võite osta meie poolt pakutava liimipintsli, kuid sobib igas ehituspoes müüdav liimipintsel.
3) Teravat nuga. Võite osta meie poolt pakutava noa, kuid sobib ka muu terav nuga.
4) Tapeedirulli. Võite osta meie poolt pakutava tapeedirulli, kuid sobib ka muu tapeedirull.
5) Paberteipi, mis pole küll kohustuslik, kuid lihtsustab fototapeedi paigaldamist. Võite osta meie poolt pakutava paberteibi, kuid sobib ka muu paberteip.