XXL fototapeet – Dream about Niagara Falls

109,99 

Puhasta

Tarneaeg 7 - 10 tööpäeva
Tootekood: BM-A1-F5TNT0101 Kategooriad: , Sildid: ,

Kirjeldus

Paigaldusaeg: 30 minutit

Keskkonnasäästlik ja turvaline

Veekindel trükk

Graafiline reproduktsioon

Resolutsioon kuni 600 dpi

Valguskindel

Paanide laius 50 cm

Mustusekindlus

Kas te olete kunagi mõelnud kujundusele, mis samal ajal nii värskendab, avardab ruumi kui ka kaitseb teie seinu? Otsustades meie moodsate fliisetapeetide kasuks saavutategi sellise tulemuse. Kaunid maastikud, lummavad ja avardavad sisekujundusmustrid. Ja pange tähele – see on alles algus!

100% fliistapeet peidab ka kõik seinal leiduvad väiksemad puudused. Seinakate loob isoleeriva kihi külma vastu ja on samal ajal õhku läbilaskev. Veekindel trükk on kauakestev. Veelgi enam, kasutades ainult ohutuid materjale, võime soovitada värvirikkaid tapeete ka teie lastetoa jaoks!

Moodne fototapeet “XXL fototapeet – Dream about Niagara Falls” on parim viis teie sisekujunduse kaunimaks muutmiseks. Teie sein ei pea olema suure pindalaga – Fototapeet “XXL fototapeet – Dream about Niagara Falls” on saadaval paljudes suurustes ja sobib täiuslikult mitte ainult suuremate, vaid ka väiksemate ruumide jaoks.

Kui palju seinaruumi oleks täisuslik fotappeedi “XXL fototapeet – Dream about Niagara Falls” jaoks? Muidugi sõltub see teie ruumi suurusest. Me soovitame teil valida oma seinapindalast veidi suurem fototapeet “XXL fototapeet – Dream about Niagara Falls” – siis saate lõigata selle täpselt sobivaks.

Fototapeet “XXL fototapeet – Dream about Niagara Falls” ja muud tooted on valmistatud fliisist (aluskaal: 120g/m²). See ainulaadne materjal on hingav ja niivõrd plastiline, et te saate tapetseerimise käigus soovi korral muuta „XXL fototapeet – Dream about Niagara Falls“ fototapeedi asetust. Selle seinakatte paigaldamine on lihtne ja kiire. Fototapeedi tootmisel kasutame me lõhnatuid ja keskkonnasäästlikke toonereid – see ongi põhjus, miks meie toode „XXL fototapeet – Dream about Niagara Falls“ vastab kõigile Euroopa standarditele ning kannab CE-märgistust. Seetõttu võite olla kindel, et teie fototapeet on turvaline ja mürgivaba – võite paigaldada seda kõikjale siseruumidesse, isegi magamistuppa ja lastetuppa.

Kvaliteetne trükk

Tänu 600 dpi digitaaltrüki kõrgele kvaliteedile, ainulaadsele tehnoloogiale ja erksatele värvidele on non wowen tapeedil optiline interjööri avardav mõju.

Lihtne paigaldus

Seinadekoratsioon koosneb 50cm laiustest paanidest, mida on lihtne paigaldada.

Turvaline pakendamine

Tapeet on kokku rullitud ja eelpakendatud paksu pappkasti, mis tagab transpordi turvalisuse. Kõik pappkastpakendid sisaldavad paigaldusjuhiseid.

Vaata klientide poolt saadetud pilte meie toodetest juba paigaldatuna

Paigaldusjuhised


Klientide tagasiside meie fototapeetidele

[lvca_testimonials_slider slideshow_speed=”5000″ animation_speed=”600″ control_nav=”true”][lvca_testimonial_slide author=”Viktoria” credentials=”Tallinn”]Täname, tapeedid on väga ilusad, juba panime seina peal, väga mõnus[/lvca_testimonial_slide][lvca_testimonial_slide author=”Helen” credentials=”Tallinn”]Tahtsin tãnada imeilusa pildi eest. Imelihtne seina panna ja väga ilus 🙂 Panin kööki ja naisterahva jaoks isegi käkitegu[/lvca_testimonial_slide][/lvca_testimonials_slider]

Lisainfo

suurus

550×270

Kuidas valida fototapeeti kui fototapeedi mõõdud ei klapi seina mõõtmetega?

Kahjuks üldjuhul ongi nii, et tapeet on kas väiksem või suurem kui sein.
Ostes tapeedi, mis on väiksem kui sein, siis tuleb arvestada sellega, et kuskilt jääb puudu ja sein või vana tapeet jääb näha.
Siin on variant väljajäänud sein kas värvida või tapeetida fototapeediga sarnast värvi, siis jääb üldmulje ühtlasem.

Ostes tapeedi, mis on suurem kui sein, siis tuleb arvestada sellega, et kuskilt jääb üle ja tuleb ülevalt, alt või äärtest tapeeti ära lõigata.
Lõikamise variante on palju ja seda tuleb ise enamvähem arvestada, et kas lõigates võib mõni oluline fototapeedil kujutatud osa kaotsi minna.
Enamus meie fototapeete on niimoodi trükitud, et on täiesti normaalne natuke ära lõigata ja pildil kujutatu ei kaota mõtet.

Mis on fliistapeet?
Fliistapeeti e. "liim seina" tapeeti tuntakse ka Easy-up tapeedina ning inglise keeles ka non-woven või smartpaper’ina. Fliisi saadakse tselluloosi ja eri lisandite kombineerimise teel. Erinevad lisandid teevad antud materjali võrreldes paberiga tugevamaks ja paindlikumaks ning hästi kaitstud hõõrdumise ja mustuse eest. Fliisi kasutatakse erinevates tööstusharudes, mis hõlmavad riiete tootmist, trüki, lennundust jne, ning materjalina kaasaegsete seinakattete tootmises

Mida on vaja tapeedi paigaldamiseks?
Meie juhend tapeedi paigaldamiseks asub siin.

Fototapeeti paigaldamiseks on vaja järgnevaid asju:
1) Tapeediliimi. Soovitame meie spetsiaalset liimi, mis on mõeldud fliistapeetidele.
2) Liimipintslit. Võite osta meie poolt pakutava liimipintsli, kuid sobib igas ehituspoes müüdav liimipintsel.
3) Teravat nuga. Võite osta meie poolt pakutava noa, kuid sobib ka muu terav nuga.
4) Tapeedirulli. Võite osta meie poolt pakutava tapeedirulli, kuid sobib ka muu tapeedirull.
5) Paberteipi, mis pole küll kohustuslik, kuid lihtsustab fototapeedi paigaldamist. Võite osta meie poolt pakutava paberteibi, kuid sobib ka muu paberteip.