XXL fototapeet – Leather Elegance

107,99 

Puhasta

Tarneaeg 7 - 10 tööpäeva
Tootekood: BM-A1-500280new12-P Kategooriad: , Sildid: , , , , , , ,

Kirjeldus

Lihtne paigaldada

Keskkonnasäästlik ja turvaline

Veekindel trükk

Graafiline reproduktsioon

Resolutsioon kuni 600 dpi

Valguskindel

Paanide laius 50 cm

Mustusekindlus

Fototapeet loob kauni ja avara ruumi

Fototapeet on sisustusvõimalus, mis värskendab ruumi ja kaitseb teie seinu. Meie fototapeetide valikusse kuuluvad moodsad fliistapeedid, mis kujutavad kauneid maastikke, põnevaid vaateid ja pilkupüüdvaid sisekujundusmustreid. Ja enamgi veel.

Miks valida fliisist fototapeet?

Fliistapeet on kõige trendikam fototapeedi liik. Kõik meie fototapeedid on valmistatud fliisist (aluskaal: 120g/m²). Poolmatt fliistapeet peidab seinte pisipuudused ja loob veatu üldmulje. Tapeet moodustab seinale lisakihi, mis kaitseb külma eest, kuid laseb samas õhku läbi. Värvikirevad fliisist fototapeedid on kvaliteetsed – veekindel trükk püsib aastakümneid.

Kas fliisist fototapeedid on ohutud?

Tapeetide tootmiseks kasutatud materjalid ja trükivärvid on ohutud – näiteks sobivad fototapeedid suurepäraselt nii lastetuppa kui ka magamistuppa. Fototapeedi tootmisel kasutame lõhnatuid ja keskkonnasäästlikke toonereid – meie fototapeedid vastavad kõigile Euroopa standarditele ja neil on CE-märgistus.

Millisesse ruumi fototapeet “XXL fototapeet – Leather Elegance” sobib?

Fototapeet “XXL fototapeet – Leather Elegance” on suurepärane ja uudne võimalus teie ruumi värskendamiseks. Fototapeet “XXL fototapeet – Leather Elegance” sobib nii suurele kui ka väikesele seinale, kuna see on saadaval paljudes eri suurustes. “XXL fototapeet – Leather Elegance” on ka turvaline ja mürgivaba – võite paigaldada selle igasse siseruumi.

Millises suuruses fototapeet valida?

Kui olete fototapeedi “XXL fototapeet – Leather Elegance” kasuks otsustanud, kuid kahtlete sobivas suuruses, valige oma seinapindalast veidi suurem suurus. Nii saate fototapeedi oma seina jaoks täpselt sobivaks lõigata.

Kas fototapeedi paigaldamine on lihtne?

Fliisist valmistatud fototapeete on lihtne paigaldada. Fliis on hingav ja plastiline materjal – vajadusel saate tapetseerimise käigus fototapeedi “XXL fototapeet – Leather Elegance” asetust muuta.

Kvaliteetne trükk

Tänu kõrge resolutsiooniga digitaaltrüki(termoreaktiivne laser) kvaliteedile, ainulaadsele tehnoloogiale ja erksatele värvidele on fliistapeedil interjööri avardav mõju.

Lihtne paigaldus

Seinadekoratsioon koosneb 50 cm laiustest paanidest, mida saab lihtsalt ja kiiresti paigaldada.

Turvaline transport

Tapeet on kokku rullitud ja eelpakendatud paksu pappkasti, mis kaitseb seda transpordil. Kõik pappkastpakendid sisaldavad paigaldusjuhiseid.

Vaata klientide poolt saadetud pilte meie toodetest juba paigaldatuna

Paigaldusjuhised


Klientide tagasiside meie fototapeetidele

Täname, tapeedid on väga ilusad, juba panime seina peal, väga mõnus

Viktoria

Tallinn
Tahtsin tãnada imeilusa pildi eest. Imelihtne seina panna ja väga ilus 🙂 Panin kööki ja naisterahva jaoks isegi käkitegu

Helen

Tallinn

Lisainfo

suurus

500×280

Kuidas valida fototapeeti kui fototapeedi mõõdud ei klapi seina mõõtmetega?

Kahjuks üldjuhul ongi nii, et tapeet on kas väiksem või suurem kui sein.
Ostes tapeedi, mis on väiksem kui sein, siis tuleb arvestada sellega, et kuskilt jääb puudu ja sein või vana tapeet jääb näha.
Siin on variant väljajäänud sein kas värvida või tapeetida fototapeediga sarnast värvi, siis jääb üldmulje ühtlasem.

Ostes tapeedi, mis on suurem kui sein, siis tuleb arvestada sellega, et kuskilt jääb üle ja tuleb ülevalt, alt või äärtest tapeeti ära lõigata.
Lõikamise variante on palju ja seda tuleb ise enamvähem arvestada, et kas lõigates võib mõni oluline fototapeedil kujutatud osa kaotsi minna.
Enamus meie fototapeete on niimoodi trükitud, et on täiesti normaalne natuke ära lõigata ja pildil kujutatu ei kaota mõtet.

Mis on fliistapeet?
Fliistapeeti e. "liim seina" tapeeti tuntakse ka Easy-up tapeedina ning inglise keeles ka non-woven või smartpaper’ina. Fliisi saadakse tselluloosi ja eri lisandite kombineerimise teel. Erinevad lisandid teevad antud materjali võrreldes paberiga tugevamaks ja paindlikumaks ning hästi kaitstud hõõrdumise ja mustuse eest. Fliisi kasutatakse erinevates tööstusharudes, mis hõlmavad riiete tootmist, trüki, lennundust jne, ning materjalina kaasaegsete seinakattete tootmises

Mida on vaja tapeedi paigaldamiseks?
Meie juhend tapeedi paigaldamiseks asub siin.

Fototapeeti paigaldamiseks on vaja järgnevaid asju:
1) Tapeediliimi. Soovitame meie spetsiaalset liimi, mis on mõeldud fliistapeetidele.
2) Liimipintslit. Võite osta meie poolt pakutava liimipintsli, kuid sobib igas ehituspoes müüdav liimipintsel.
3) Teravat nuga. Võite osta meie poolt pakutava noa, kuid sobib ka muu terav nuga.
4) Tapeedirulli. Võite osta meie poolt pakutava tapeedirulli, kuid sobib ka muu tapeedirull.
5) Paberteipi, mis pole küll kohustuslik, kuid lihtsustab fototapeedi paigaldamist. Võite osta meie poolt pakutava paberteibi, kuid sobib ka muu paberteip.